Kosmetologia

Darsonwalizacja - prądy d'Arsonwala

W zabiegu tym wykorzystuję się prąd zmienny wysokiej częstotliwości 300-500kHz. Do zabiegu wykorzystuje się tzw. peloty - próżniowe elektrody szklane, wypełnione gazem szlachetnym, który świeci na jasnofioletowy kolor. We wnętrzu elektrody znajduje się kondensator, który w wyniku jonizacji powietrza wydziela wokół niej ozon.

Działanie

Wskazania

Zabieg ten można łączyć z zabiegiem kawitacyjnym i mikrodermabrazją w celu wzmocnienia ich działania redukującego zmiany trądzikowe.

Maska LED

Wielofunkcyjna maska na twarz i szyję, wykorzystująca technologie LED w połączeniu z prądem galwanicznym. Wykorzystuje 3 długości fali światła: niebieskie (415 nm), czerwone (630 nm) i podczerwone (830 nm).

TRYB LED 1 - Odmładzanie skóry

TRYB LED 2 - Skóra z tendencją do trądziku 

TRYB LED 3 - Wzmocnienie oraz przyspieszenie procesu regeneracji skóry po zabiegach

TRYB IP 

Peeling kawitacyjny

Efektem zabiegu tym aparatem jest skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, a co za tym idzie lepsze wchłanianie preparatów.

Rezultatem zabiegu jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra.

Sonoforeza połączona z mikromasażem wzmacnia efekt liftingu, napięcie, nawilżenie, dotlenienie, redukcję zmarszczek i odżywienie skóry twarzy.

 

FUNKCJE: 

- peeling kawitacyjny - oczyszczanie ultradźwiękami,

- sonoforeza - wprowadzanie preparatów ultradźwiękami,

- mikromasaż - prasowanie zmarszczek.

 

DZIAŁANIE:

- złuszczanie zewnętrznej warstwy rogowej, martwych komórek, usuwanie łoju i innych zanieczyszczeń,

- głębokie nawilżanie,

- dotlenienie skóry,

- wzrost przekrwienia w warstwach naskórka i skóry właściwej,

- miejscowe zrównoważenie metabolizmu komórek skóry,

- niszczenie bakterii, drobnoustrojów, wywołujących trądzik,

- oczyszczenie i wyjałowienie skóry,

- likwidacja stanów zapalnych,

- poprawa produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.


WSKAZANIA:


Czas trwania zabiegu: 45-60 minut

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Skóra staje się jędrniejsza, powierzchniowe zmarszczki zostają spłycone, zmniejszają się rozstępy, przebarwienia i blizny. Zabieg pomaga również w walce z zaskórnikami, trądzikiem i rozszerzonymi porami.

WSKAZANIA:


Czas trwania zabiegu: 45-60 minut

Mezoterapia mikroigłowa ("DERMAPEN")

Istotą zabiegów bazujących na technice mikronakłuwania jest pobudzenie skóry do odnowy poprzez nakłucie jej krótkimi, cieniutkimi igłami. Urządzenie Dermapen ma końcówkę zakończoną jedenastoma igiełkami, które poruszają się w sposób pulsacyjny, nakłuwając gęsto i szybko duże powierzchnie skóry. Zranienia te są mobilizację skóry do odnowienia i rewitalizacji, w efekcie czego znikają problemy jej doskwierające. 

Efekty mikronakłuwania:

Peelingi medyczne

Peeling oznacza usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu choroby czy procesu starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka i skóry właściwej, poprzez przyspieszoną i kontrolowaną formę eksfoliacji (złuszczania) komórek. Peeling chemiczny to zabieg, który polega na nałożeniu na skórę preparatu, zawierającego w swoim składzie substancje chemiczne i ściśle określonych stężeniu. Zazwyczaj są to kwasy, m.in. pirogronowy, migdałowy lub glikolowy.

Nadrzędnym celem peelingu chemicznego jest złuszczenie martwego, wyschniętego naskórka. jest to zabieg głęboko oczyszczający skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Powoduje poprawę stanu naskórka, a często także skóry właściwej. Ilość zabiegów i odstępy między zabiegami uzależnione są od rodzaju i stężenia kwasu, oraz substancji pomocniczych stosowanych w trakcie jak i po zabiegu. Polecamy również peelingi chemiczne jako zabieg jednorazowy w celu odświeżenia, oczyszczenia skór i i nadania jej zdrowego wyglądu. 

Lecznicze oczyszczanie skóry

...

Maski kosmetyczne

Relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu

Zadaniem relaksującego masażu jest pobudzenie funkcji skóry i mięśni w celu utrzymania ich w zdrowiu oraz poprawy wyglądu skóry.

Korzyści:

Zabieg relaksujący zakończony jest maską kosmetyczną. 

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.